poniedziałek, 31 października 2011

Mrrrrrr!

Stylizacje dzisiaj będą co najmniej letnie, a to dlatego, że przygotowałyśmy je w lipcu. Zdjęcia robił fotografem był Michał Mralkovsky utalentowany( jak widać) fotograf( więcej zdjęć na jego blogu).
Wracając do ubrań - tak wyglądałyśmy na imprezie K Maga w trakcie Nowych Horyzontów. I są to jedne z ostatnich zdjęć, które zrobiłyśmy, we Wrocławiu, jeszcze przed przeprowadzką A. do Paryża.


Photos were made by Michał Mralkovsky, whose more work you can see here.

11

8


5a

6a

12

7a

14

9

13

10

fot. Mralkovsky

M.
dress - Zara
bodycon - Primark
shoes- Barrats
purse - SH

A.
tee- SH
necklace - Primark
shoes - Górtz 13
leggins - Primark
bag - vintage

8 komentarzy:

 1. Obydwie stylizacje bardzo fajne.

  OdpowiedzUsuń
 2. ostatnie zdjęcie jest wg. mnie najlepsze :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetne są te zdjęcia. Mnie bardziej podoba się stylizacja z tą bluzką z wilkiem. Lubię po prostu zwierzęce nadruki :)
  Druga też jest świetna.

  OdpowiedzUsuń
 4. obie wyglądacie rewelacyjnie:) zza tą bluzke z wilkiem dałabym sie pokroić..:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziewczyny! Piękne zdjęcia, wyglądacie wspaniale i chociaż wchodzę na polskie szafy super rzadko, dziś trafiłam tutaj! świetny blog. Oczywiście będę obserwować z ogromną przyjemnością :) Wśród setek innych, gdzie obserwatorów są setki i tysiące naprawdę trudno wyłowić perełki takie jak ta. Dziękuję, że u Was jest treść a nie proponujecie mi wygrania w konkursie butów ze skaju udających szpilki :D Trzymacie poziom i chętnie zaglądne też do starszych postów. Bisous :* :*

  OdpowiedzUsuń
 6. jestem mega fanką A.! Wyglądasz cudownie! i ten podkoszulek... mam nadzieję, że nie znikniesz nam w Paryżu i nadal będzie można tu oglądać Twoje stylizacje:)

  OdpowiedzUsuń
 7. "Zdjęcia robił fotografem był..." hahaha:D

  OdpowiedzUsuń