niedziela, 6 lutego 2011

Trash monster

Wczoraj w Krakowie odbył się Junk Fashion Show. Organizuje go Szkoła Artystycznego Projektowania Ubioru do której chodzę. Impreza dzieliła się na dwie części - pokaz papierowy pierwszego roku i minimalistyczny drugiego. Mój projekt został uszyty ze skóry ekologicznej. Po paru nocach spędzonych nad szyciem sukienki z tak twardego i ciężkiego materiału stwierdziłam, że następnym razem wybiorę z pewnością jakąś miękką bawełna czy dzianinę.
Na stronie ksa.edu.pl odbywa się internetowy konkurs na najlepszy projekt. Byłoby świetnie jeśli chcielibyście na mnie zagłosować, o ile oczywiście podoba wam się kreacja:). Moja sukienka jest 75. licząc od góry strony a  TU link: http://ksa.edu.pl/sapu/konkurs .

Yesterday Junk Fashion show took place in Cracow. The show was hosted by school I'm studying in.
Sewing a dress made of  ecological leather took me few long nights, but I finally made it. If you want to help me win the contest for the best design just go to the link:): http://ksa.edu.pl/sapu/konkurs .
5

3

2

4

DSC_0743fot.-Rag doll
 
dress made by M.

4 komentarze:

 1. twój projekt świetnie się prezentował na żywo : )
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. bardzo fajny, szkoda, że ni widać z bliska:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Projekt super (!!), ale głosowanie trochę jest bez sensu, powinni byli podzielić to na 2 grupy, bo jak można porównywać sukienkę z papieru z minimalistycznym płaszczem?

  OdpowiedzUsuń