poniedziałek, 4 stycznia 2010

New Year part 1.

Jako, że sylwestra spędzałyśmy osobno pojawią się dwa sety wprost z noworocznych imprez. Kreacja A. zostanie wrzucona na bloga jak tylko to będzie możliwe. Tymczasem w poniższej sesji bierze udział Ola. Zdjęcia są dość spontaniczne, a miny świadczą o tym, że zostały zrobione już w trakcie zabawy. W tym roku nie mogło obyć się bez cekinów jako, że są must havem zarówno roku 2009 jak i przyszłego sezonu. Moda na błysk pojawiła się już w latach 20. Nurt ten jednak został wyparty z high fashion do lat 70-80. W ciągu ostatniego roku projektanci masowo czerpią inspiracje z historii więc i cekiny przeżywają swoje 5 minut.
Kolejnym przypadającym mi do gustu trendem są wszelkiego rodzaju drapowania, które zamierzam zgłębić niedługo w swoich projektach. Ta tendencja jest bardziej nowoczesna, a trochę znudziły mnie już historyzujące odniesienia wprost z wybiegów. Może dla tego uwielbienie do Alexandra McQueena i jego futurystycznych kolekcji nieustannie wzrasta.
Nawarstwienie materiału pogrubia a w spódnicy Reserved marszczenia umieszczono w dość niebezpiecznym miejscu-na linii talii co mogłoby skutkować brakiem wcięcia. Spódnica jest jednak wysoko osadzona, chyba dostałam za mały numer, ale jak się okazało wyszło na dobre.
Post noworoczny jest odrobinkę spóźniony więc i życzenia składamy dopiero teraz. Oby ten rok był wspanialszy od poprzedniego, marzenia się w końcu ziściły a odkładane plany nareszcie doszły do skutku. Noworocznych postanowień brak gdyż są one z góry skazane na niepowodzenie.


New Year'eve couldn't happen without sequins. Those shininhg little things have become the must have of the 2009 and it won't change in 2010 for sure. The
luminous trend has ruled the fashion world in 1920's. As the war had been unleashed the bright era got through. Seventies and eighties brought the great come back.
As designers are highly inspired by the past those days, sequins have their moment again.
The other tendency you can see below is the draping. They are fascinating and we'll definately focus on them on our future projects.
Anyway the material's overlaying is placed in the very inconvienient point- on the waistline and may cause it's deformation.
Happily I got the smaller size i usually wear so the skirt is situated just below the bra line.
P.S. We didn't spend the New Years together so on the pictures you can see Ola, our friend.

proba 1-800

proba2-800
fot. Kuku

M.
Skirt - Reserved
Top - H&M
Platforms - Deichmann
Necklace& bracelet- from granny

Ola
dress- Tally Weijl
clutch- Stradivarius
chain- Handmade
shoes- Deichmann

9 komentarzy:

 1. oj, komentarze się usunęły,bo były małe problemy w przekazie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Darling,you look astonishing!


  Best wishes,
  fashion abuse

  OdpowiedzUsuń
 3. Czerwona torebka jest świetna.

  OdpowiedzUsuń
 4. Foty przypominają mi kampanie H&M :D
  Super! :)

  pozdr,
  Erill

  OdpowiedzUsuń
 5. zestawienia są zachwycające. ten cekinowy top jest przepiękny!

  OdpowiedzUsuń