poniedziałek, 23 lipca 2012

Gimmie a smile!


Dzisiejszy post będzie o ząbkach. W zeszły piątek brałam udział w spotkaniu, które odbyło się w klinice dentystycznej. Miejscu, które zazwyczaj nie kojarzy się zbyt dobrze- borowanie, wyrywanie i tym podobne, znane wszystkim przyjemności. Jednak Duda Clinic całkiem odbiega od standardowego wizerunku takiego miejsca.
Design tego miejsca jest naprawdę na wysokim poziomie,to jedno z miejsc, których wciąż brakuje w Polsce. Miejsce, w którym poza wysokimi kwalifikacjami pracowników zwrócono uwagę na wystrój i klimat. I co zaskakujące ceny zabiegów nie są kosmicznie wysokie, prawdę mówiąc są przekonujące i takie jak na rynku.

P.S. W piątek 27 lipca od godz. 10.00 do 20.00 odbędą się dni otwarte.

Plan Dnia

10.00 – 20.00
Zwiedzanie gabinetów
Bezpłatne konsultacje stomatologiczne
Bezpłatne konsultacje implantologiczne
Bezpłatne, panoramiczne zdjęcia RTG uzębienia
Bezpłatne konsultacje ortodontyczne dla dzieci

Atrakcje dla dzieci:
Konkursy z nagrodami, kolorowanki, gry i zabawy, wycieczka po wszystkich pomieszczeniach kliniki, dookoła unitów stomatologicznych i innych urządzeń, z objaśnieniem i możliwością dotykania wszystkiego, medale dla Małych Odważnych Pacjentów, zabawy na świeżym powietrzu i słodki poczęstunek.

12:00 „Nowoczesny gabinet – bez bólu i bez dentofobii” oraz „Nowoczesne metody leczenia implantologicznego” – prelekcje dla dorosłych
16:00 „Odważny mały pacjent u dentysty” – prelekcja dla dzieci

Wśród uczestników rozlosowane zostaną wartościowe NAGRODY:
Dorośli:
- usługa stomatologiczna o wartości 500 pln
- wybielanie zębów o wartości 1400 pln
- implantacja o wartości 1750 pln (1 implant)
- implantacja o wartości 3500 pln (2 implanty)
Dzieci:
- lakierowanie zębów o wartości 100 pln
- usługa stomatologiczna o wartości 300 pln
- usługa stomatologiczna o wartości 500 pln

Dokładny adres:
Katowice - Murcki przy ul. Kołodzieja 8, za stacją Lotos.


Zresztą zdjęcia mówią same za siebie. Zaczynamy od poczekalni

Untitled-1

_IGP0107

mDSC09171

_IGP0014


I gabinety. W trakcie spotkania oglądałyśmy proces wybielania zębów, ponoć nie boli i naprawdę działa.

mDSC09228


Dzieciaczki też mają coś dla siebie. Po wizycie mogę odcisnąć rączki na ścianie i się podpisać.

_IGP0037


Najbardziej urzekły mnie lampy, totalnie nieszablonowe.

_IGP0103

_IGP0047

1

_IGP0030


Największe zaskoczenie w trakcie zwiedzania to 'sala pooperacyjna', która wygląda jak pokój z 5-gwiazdkowego hotelu:

_IGP0043

_IGP0039


Zdjęcie zrobione przed kliniką z szczerze charyzmatycznym, pozytywnym implantologiem, twórcą - Mariuszem Dudą i śląskimi blogerkami.

mDSC09276


A na koniec ubranka.
_IGP0073

_IGP0093

_IGP0090
fot.
M + Lona z lenalona.blogspot.com

M.
trousers - SH
tee - H&M
rings - glitter & flea market
pumps - ZARA

9 komentarzy:

 1. Mnie także zachwyciły lampy ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. ale masz piękne spodnie, zakochałam się w nich ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Coś mi się wydaje, i to na 100 procent, że na stronach "Polskich szaf" nie można reklamować spraw, które nie dotyczą ubiorów - czyli w skrócie pisząc, czegoś co się w szafie nie mieści. A założę się, że miejsce, które powyżej reklamujesz, raczej nie zmieści się w szafie, a tym bardziej na półkach jakiejkolwiek szafy!!!!! Po prostu to jest zwykła podpucha i, niestety, najzwyklejsza reklama!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wykorzystujesz miejsce (które odwiedzają setki osób) w bardzo nieeleganckim stylu. No cóż, ale są blogierki z prawdziwego zdarzenia - Ty pokazałaś, że nią nie jesteś oraz są blogierki, które jednak mają coś bardzo ciekawego do zaprezentowania, coś co dotyczy ubiorów i stylizacji z nimi związanych!!! Wiesz, warto zajrzeć do innych postów i obejrzeć naprawdę ciekawe prezentacje, a także nauczyć się czegoś nowego i ciekawego. Nie wiem, czemu ma służyć Twoja dzisiejsza reklama wypasionego wnętrza i to w dodatku z podaniem niesamowitych cen, adresu itp., i stwierdzam, że jest to zwykły brak... rozsądku?!

  OdpowiedzUsuń
 4. w Polskich Szafach nie ma nic takiego w regulaminie

  OdpowiedzUsuń
 5. Tak, to reklama. Jest też stylizacja, nie musisz czytać możesz po prostu zjechać na dół.
  Poza tym, że faktycznie zapraszam do kliniki, której odwdzięczam się za ciekawy dzień i , pokazuję naprawdę dobry dizajn, który lubię i chcę pokazywać nawet jeśli koło ubrania nie stał. Na blogach wszędzie są reklamy raz pralka raz zmywarka i co w tym złego.TO moja strona więc będę na niej publikować to,na co będę miała ochotę, nawet pod groźbą nie bycia szafiarką z prawdziwego zdarzenia.
  Trochę tylko nie rozumiem tego braku rozsądku,co jest dziwnego w polecaniu ludziom, którzy skoro wchodzą na bloga ewidentnie interesują się modą/sztuką/dizajnem miejsca, w którym nie za wielkie pieniądze poczują się dobrze?
  pzdr.

  OdpowiedzUsuń
 6. Fajna inicjatywa, ale ciekawe jaki był widok, jak wybielano tej Pani ząbki :D
  A swoją drogą, bardzo fajne i oryinalne zestawienie :)

  Zapraszam :)

  www.gibky.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Hej Hej!
  No i fanie, że mnie znalazłaś i że się zdjęcia przydały :D Dodam sobie Was do listy blogów, żeby nie zgubić :)

  Ściskam, Lona

  OdpowiedzUsuń
 8. JEDNAK PROSZĘ PRZECZYTAĆ DOKŁADNIE REGULAMIN!!! JEST W NIM DOKŁADNIE WYARTYKUŁOWANE CO I JAKIE ARTYKUŁY/ZDJĘCIA MOŻNA ZAMIESZCZAĆ W POSTACH!!! ALE MYŚLĘ, ŻE W TYM PRZYPADKU WYGODNIEJ UDAWAĆ, ŻE NIE ZAUWAŻA SIĘ PEWNYCH ZAPISÓW W REGULAMINIE!! NO BO PRZECIEŻ JEST WAŻNIEJSZA WYGODA W LUKSUSOWYM GABINECIE ZA DUŻE PIENIĄDZE JAK POWYŻEJ NA ZDJĘCIACH NIŻ ZACHĘCANIE INNYCH OSÓB, KTÓRE ZAGLĄDAJĄ DO TWOJEGO BLOGA, DO KONKRETNEGO STYLU UBIERANIA SIĘ, CZY NAWET POWIELANIA TEGO, CO TY PROPONUJESZ. JESZCZE RAZ CI NAPISZĘ: POKAZYWANIE TAKICH GABINETÓW, NIESTETY JEST REKLAMĄ I JEST NIE FAIR WOBEC TYCH, KTÓRYCH NIE ZA BARDZO STAĆ NA WIZYTY W WYPASIONYCH GABINETACH. MOŻE CI SIĘ MOJE ZDANIE NIE PODOBAĆ - TRUDNO!!! MOŻE TAK ZAINTERESOWAŁABYŚ INNE DZIEWCZYNY SWOIMI WŁASNYMI POMYSŁAMI, BEZ PODPIERANIA SIĘ GABINETAMI JAK POWYŻEJ!!!
  MOŻE JAK COŚ KONKRETNEGO ZAPROPONUJESZ, MYŚLĘ TU O CIEKAWYCH STYLIZACJACH/UBIORACH, TO WTEDY CI NAPISZĘ , ŻE TO JEST ROZSĄDNE, A NAWET BARDZO ROZSĄDNE!!! DLATEGO TEŻ, JEŻELI CI SIĘ JUŻ TAK BARDZO BĘDZIE NUDZIĆ, PRZYGOTUJ JAKĄŚ WSPANIAŁĄ KOLOROWĄ STYLIZACJĘ, COŚ WYKONANEGO WŁASNORĘCZNIE - TO WTEDY TEŻ CI NAPISZĘ, ŻE TO ROZSĄDNE!!! ALE JAK NA RAZIE, NIE BARDZO MOGĘ TAK NAPISAĆ, ZE WZGLĘDU NA TĘ POWYŻSZĄ REKLAMĘ !!! WIĘC ŻYCZĘ CIEKAWYCH POMYSŁÓW JAK RÓWNIEŻ POWODZENIA!!!

  OdpowiedzUsuń
 9. Człowiewku powyżej - cziluj z tym capsem. Blog jest modowo-lajfstajlowy, dziewczyny pokazują tu swoje stylizacje, projekty własnego autorstwa, zamieszczają recenzje z pokazów i jeśli za właściwe uważają opublikowanie posta, który ma charakter reklamy, to jest to ich i tylko i wyłącznie ich sprawa, zwłaszcza, że nie jest to jakaś sprytnie przemycona medialna sztuczka, a jawna reklama, gdzie autorka posta przyznaje, że została zaproszona do kliniki, która, jak stwierdza, zrobiła na niej niezykle pozytywne wrażenie. jakie ma z tego korzyści - jej sprawa. Blogi tego typu każdy odwiedza dobrowolnie. Każdy może też odnieść się do tej reklamy według własnego uznania, nikt nie podlega tu podstępnej manipulacji, wszystko jest jawne, a czytelnikowi pozostawia się pełno dowolność.

  OdpowiedzUsuń