niedziela, 17 marca 2013

Mój PRL


W ten weekend w Silesia City Center w Katowicach wzięłam udział w Silesia Fashion Look. Łatwo się domyślić, że było to wydarzenie związane z modą, o którym już pisałam w poprzednim poście. Przez trzy dni siedziałam w showroomie zorganizowanym w centrum handlowym. W niedziele odbył się pierwszy pokaz mojej drugiej kolekcji LUKSUSOWE. Organizacja showroomu była naprawdę świetna, najlepsza ze wszystkich imprez, na których dotychczas byłam. Projektanci mieli 12 m2 do zaaranżowania według własnego pomysłu, na wyposażeniu były kanapy i stoliki. Jedynym minusem jest fakt, że zrobiłam około tysiąca pięknych zdjęć aparatem bez karty pamięci... W związku z tym zdjęcia są dość słabej jakości, bo wszystkie zostały zrobione telefonem. No cóż, głupota nie boli...ponoć:).
Co do samego pokazu to byłam bardzo zadowolona. Co prawda szalaeństwo w moich oczach (nerwy, nerwy) musiało przerażać modeli i modelki... Konferansjerzy, w postaci przyciągaczy tłumów czyli Kinia Rusin i Oliviera Wszyscy- Wiemy- Jak- Dalej zrobili długi wstęp omawiający kolekcję. Zdjęć jeszcze nie mam, ale jak tylko będą to opublikuję.

P.S. Zdjęcia zostały poddane obróbce termiczno-psychopatycznej w związku z czym każde wygląda inaczej.
P.S. A w sobotę 23 marca, czyli już za chwilę kolejne targi w 1500m2 do wynajęcia w Warszawie.
1

3

2

Niedługo do kupienia TU

2b

4

5

6a

6

7

8

9

10

11

12


Image and video hosting by TinyPic

niedziela, 3 marca 2013

Alternative Fest


Chciałam napisać "niedawno", ale okazuje się, że "niedawno" to miesiąc temu. W każdym razie właśnie 2 lutego w Krakowie, w Starej Zajezdni odbył się Alternative Fest, czyli targi ubrań. Spodziewałam się dużo większej ilości odwiedzających, niestety była to chyba leniwa sobota. A szkoda,bo miejsce i wystawcy byli bardzo ciekawi. W dniu targów miałam egzamin, więc zdążyłam zrobić tylko parę zdjęć. Część z nich zrobiła Kasia Gładysz.
P.S. Kto ma blisko do Katowic, nawet jeśli nie ma, a to i tak zapraszam na Silesia Fashion Look, gdzie przez trzy dni ( 8- 10 marca) będę wystawiać swoje ubrania w showroomie. A w niedziele koło 16 pokaz mojej nowej kolekcji Luksusowe. Część zdjęć już na Fanpage'u. A wkrótce i tu napiszę parę słów o nowych ciuszkach.

9m

8m
z uroczą Kasią z NOLZY

7m

6m

5

3

4

2

1
słodziaki!