środa, 26 stycznia 2011

Oh, I did enJOY it!

Jak już wcześniej wspominałam moja stylizacja wygrała grudniową edycję Mody Polskiej organizowaną przez TVN. Następstwem tej wygranej było zaproszenie do programu ,,Między kuchnią a salonem" (klik). W trakcie transmisji nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu na stylizację sezonu, który wygrałam.
Sądziłam, że tao koniec niespodzianek a tu nagle, tydzień później zadzwoniła do mnie redakcja z Joy-a czy nie chciałabym wziąć udziału w marcowej sesji do tego magazynu. Oczywiście z wielką radością  się zgodziłam. Zdjęcia, które robił Wojtek Wojtczak odbyły się w poniedziałek w uroczym domku pod Warszawą. Stylizacje przygotowane były przez Szymona Dużego-stylisty Joya i mnie.
Kasia Puślecka i Jacyków przyjechali i zrobili krótką relację do Dzień dobry TVN. 
Tym razem byłam  mniej przerażona i spięta niż w studio ,, Między kuchnią a salonem". Trema jednak wciąż była ogromna i zaowocowała wypowiedzeniem zdania mojego życia- ,,tak,oczywiście,naturalnie''...Ach ten stres.
Jeśli naciśniesz TU przerzuci Cię  do pierwszej a Tu do drugiej części nagrania .
ddtvn1

ddtvn2


Efekty sesji zobaczę w marcowym Joy-u, będzie niespodzianka,bo w ogóle nie widziałam zdjęć. Jak narazie jestem bardzo zadowolona, bo było to świetne doświadczenie.

P.S Ostatnia ogromna przerwa we wrzucaniu postów jest spowodowana po
a)zgubieniem przeze  mnie (M.) karty pamięci z dwoma sesjami (w tym momencie walę głową w ścianę)
b)sesją, zaliczeniami, egzaminami, bronieniem dyplomu i innymi nieprzyjemnymi sprawami.


poniedziałek, 3 stycznia 2011

New Year's naive

Ni to świątki, ni to piątki a już na pewno nie sylwestrowe kreacje. Stylizacje są tym razem zupełnie codzienne. Sylwestrowych sukni prawdopodobnie nie pokażemy w tym roku i to nawet nie dlatego, że nie były szałowo- karnawałowe, po prostu nie miałyśmy czasu zrobić im zdjęć. Mamy nadzieje, że jaki sylwester taki cały rok i pełne modowych nadziei rozpoczynamy 2011:). A wszystkim życzymy samych pyszności i najlepszości!!

A. W tym Nowym Roku odkryła, że skończyły jej się ubrania i zainspirowana tym faktem ubrała sukienkę jak po babci, kamizelkę jak po dziadku, a sweter i płaszcz jak po tacie:)
M. zmęczona świątecznym lenistwem i obżarstwem, postanowiła wyżyć się konstruktywnie i w ramach wiecznych, nigdy nie kończących się porządków, przy wyrzucaniu starych dyskietek odkryła, że wcale nie trzeba ich wyrzucać. Szyjąc, klejąc, obcinając zamieniła je w naszyjnik.

Retusz zdjęć wykonała Marta z Retusz zdięćDSC_0336

DSC_0360

DSC_0347

DSC_0223_retusz

DSC_0234_retusz

DSC_0252_retusz

DSC_0265_retusz

DSC_0286_retusz

DSC_0273_retusz

301_retusz

DSC_0298_retusz

DSC_0315_retusz
A.
coat- Warehouse
sweater- Reserved
vest- SH
dress- SH
boots- Next

M.
fake leather tee- H&M
neclace- hand made
leggins- H& M
jacket- Cubus